Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
Data dodania: 11 02 2013
Tytuł: Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
URL: przewodnicypokrakowie.pl
ID: 698
Wyświetleń: 836
Aktualizacja: 11 02 2013
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 5.1/10 (24 głosów)

Szczegóły strony przewodnicypokrakowie.pl:

Sowa jest biurem przewodnickim działającym w Krakowie od 2007 roku. Przez ten okres czasu mieliśmy okazję pokazać miasto z jego wielu stron. Obok tradycyjnych wycieczek po Krakowie: Droga Królewska, Żydowski Kazimierz czy Szlak Uniwersytetu Jagiellońskiego, zwiedzający mogli zobaczyć miejsca rzadziej odwiedzane, jak Kopiec Kościuszki, Kopiec Krakusa, byłe getto na krakowskim Podgórzu czy Nową Hutę.
A jeśli zwiedzanie Krakowa to nie wszystko, czego szukają turyści przyjeżdżający do Małopolski, w niewielkiej odległości znajdują się inne atrakcje, takie jak Ojcowski Park Narodowy, Kalwaria Zebrzydowska, Niepołomice. Nasi przewodnicy oprowadzają zarówno po Krakowie, jak i po Małopolsce. Są to przewodnicy licencjonowani, co gwarantuje rzetelną jakość usługi oraz pełen profesjonalizm.

Przez kilka lat działania biura Sowa miała przyjemność organizacji:

 • Wycieczek szkolnych - najchętniej wybierane są trasy standardowe, obejmujące znane wszystkim Polakom zabytki, jak Kościół Mariacki, Katedra Wawelska, Sukiennice, Brama Floriańska.
 • Wycieczek pracowniczych - grupy pracownicze wielokrotnie życzą sobie niestandardowych tras, a także nocnego zwiedzania Krakowa.
 • Pielgrzymek - tutaj program realizowany jest szlakiem krakowskich świętych, trasą Jana Pawła II. Ponadto program poszerzony jest zwykle o Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską.
 • Turyści indywidualni - pomysłów jest wiele. Ze względu na dużą mobilność małej grupy, możliwe jest zwiedzenie w tym samym czasie znacznie więcej, niż w przypadku większych grup.
Poza opisanymi powyżej trasami, realizujemy wycieczki po Krakowie Zszyte na miarę. Nasi przewodnicy mówią w językach: rosyjskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewodnickiej, Sowa.


Słowa kluczowe: licencjonowani przewodnicy, ojców, zwiedzanie krakowa, przewodnicy kraków, wycieczki kraków

Kategorie: Turystyka » Wycieczki
Turystyka » Zabytki
Regionalne » Kraków

Informacje dodatkowe :

 • Nazwa firmy: Przewodnicy 'Sowa'
 • Adres firmy: Os. Ogrodowe 18/23
 • Kod: 31-916
 • Miasto: Kraków
 • Województwo: Małopolskie
 • Telefon: 885 616 358
 • Godziny pracy: Pn. - Sb.: 8 - 18

Lokalizacja:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Grace Tour »

Grace Tour
Data dodania: 29 05 2013
Godz.: 20:19
ID: 1247
Wyświetleń: 704

szczegóły wpisu »

Na witrynie gracetour.waw.pl jesteśmy w stanie zapoznać się z ofertą niedużego biura podróży, które zajmuje się między innymi organizacją interesujących, pełnych atrakcji i nowej wiedzy wycieczek dla grup uczniów i przedszkolaków. Chociaż osobom spoza Mazowsza może wyda ...

Podróże po Polsce - turystyka »

Podróże po Polsce - turystyka
Data dodania: 17 08 2013
Godz.: 18:50
ID: 1605
Wyświetleń: 812

szczegóły wpisu »

Podróżowanie po Polsce to dziedzina, będąca dostępna prawie wszystkich. Jedynie forma wynika z pozycji finansowej podróżującego. Możemy wędrować w ekskluzywnych warunkach lub w warunkach skromniejszych. Możliwe jest zatem nocowanie w wieloosobowych salach bądź w komfort ...

Bonywakacyjne.pl »

Bonywakacyjne.pl
Data dodania: 06 05 2014
Godz.: 10:49
ID: 2612
Wyświetleń: 491

szczegóły wpisu »

Niebanalnym sposobem docenienia innych za dobrze wykonywaną pracę, jak również trafionym pomysłem na wygraną w przygotowanym przez firmę konkursie są bony biur podróży. Na stronie bonywakacyjne.pl spotkasz się z najbogatszą propozycją bonów dla pracowników i uzyskasz in ...