Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
Data dodania: 11 02 2013
Tytuł: Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
URL: przewodnicypokrakowie.pl
ID: 698
Wyświetleń: 1082
Aktualizacja: 11 02 2013
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 4.1/10 (43 głosów)

Szczegóły strony przewodnicypokrakowie.pl:

Sowa jest biurem przewodnickim działającym w Krakowie od 2007 roku. Przez ten okres czasu mieliśmy okazję pokazać miasto z jego wielu stron. Obok tradycyjnych wycieczek po Krakowie: Droga Królewska, Żydowski Kazimierz czy Szlak Uniwersytetu Jagiellońskiego, zwiedzający mogli zobaczyć miejsca rzadziej odwiedzane, jak Kopiec Kościuszki, Kopiec Krakusa, byłe getto na krakowskim Podgórzu czy Nową Hutę.
A jeśli zwiedzanie Krakowa to nie wszystko, czego szukają turyści przyjeżdżający do Małopolski, w niewielkiej odległości znajdują się inne atrakcje, takie jak Ojcowski Park Narodowy, Kalwaria Zebrzydowska, Niepołomice. Nasi przewodnicy oprowadzają zarówno po Krakowie, jak i po Małopolsce. Są to przewodnicy licencjonowani, co gwarantuje rzetelną jakość usługi oraz pełen profesjonalizm.

Przez kilka lat działania biura Sowa miała przyjemność organizacji:

 • Wycieczek szkolnych - najchętniej wybierane są trasy standardowe, obejmujące znane wszystkim Polakom zabytki, jak Kościół Mariacki, Katedra Wawelska, Sukiennice, Brama Floriańska.
 • Wycieczek pracowniczych - grupy pracownicze wielokrotnie życzą sobie niestandardowych tras, a także nocnego zwiedzania Krakowa.
 • Pielgrzymek - tutaj program realizowany jest szlakiem krakowskich świętych, trasą Jana Pawła II. Ponadto program poszerzony jest zwykle o Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską.
 • Turyści indywidualni - pomysłów jest wiele. Ze względu na dużą mobilność małej grupy, możliwe jest zwiedzenie w tym samym czasie znacznie więcej, niż w przypadku większych grup.
Poza opisanymi powyżej trasami, realizujemy wycieczki po Krakowie Zszyte na miarę. Nasi przewodnicy mówią w językach: rosyjskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewodnickiej, Sowa.


Słowa kluczowe: przewodnicy kraków, wycieczki kraków, licencjonowani przewodnicy, ojców, zwiedzanie krakowa

Kategorie: Turystyka » Wycieczki
Turystyka » Zabytki
Regionalne » Kraków

Informacje dodatkowe :

 • Nazwa firmy: Przewodnicy 'Sowa'
 • Adres firmy: Os. Ogrodowe 18/23
 • Kod pocztowy: 31-916
 • Miasto: Kraków
 • Województwo: Małopolskie
 • Telefon: 885 616 358
 • Godziny pracy: Pn. - Sb.: 8 - 18

Lokalizacja:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Europa Kantor Wymiany Walut »

Europa Kantor Wymiany Walut
Data dodania: 22 11 2012
Godz.: 13:14
ID: 309
Wyświetleń: 1491

szczegóły wpisu »

Kantor Wymiany Walut Europa jest jednym z najdłużej działających kantorów w Lublinie. Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1989r. Wieloletnie istnienie firmy potwierdza jej wiarygodność, umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku oraz zaufanie klientów. Obsł ...

PTTK Zakopane Przewodnik Tatrzański »

PTTK Zakopane Przewodnik Tatrzański
Data dodania: 14 03 2013
Godz.: 15:42
ID: 896
Wyświetleń: 1348

szczegóły wpisu »

Biuro Usług Turystycznych PTTK Zakopane oferuje edukacyjne wycieczki szkolne, przewodnik tatrzański, noclegi zakopane, wycieczki jednodniowe, kolacje regionalne, imprezy integracyjne, spływ Dunajcem. Jako PTTK posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyciecze ...

Tanie wycieczki zagraniczne »

Tanie wycieczki zagraniczne
Data dodania: 27 03 2013
Godz.: 08:49
ID: 978
Wyświetleń: 3999

szczegóły wpisu »

Każda osoba, która ciężko pracuje to w wolnych chwilach z przyjemnością rozważa jak wykorzystać kolejny urlop aby postał w pamięci jak najdłużej. Albowiem ciężko pracujemy to głos wewnętrzny nam mówi, że zasłużyliśmy na taki urlop. Duża część osób woli wycieczki do śród ...