Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
Data dodania: 11 02 2013
Tytuł: Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
URL: przewodnicypokrakowie.pl
ID: 698
Wyświetleń: 894
Aktualizacja: 11 02 2013
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 4.8/10 (30 głosów)

Szczegóły strony przewodnicypokrakowie.pl:

Sowa jest biurem przewodnickim działającym w Krakowie od 2007 roku. Przez ten okres czasu mieliśmy okazję pokazać miasto z jego wielu stron. Obok tradycyjnych wycieczek po Krakowie: Droga Królewska, Żydowski Kazimierz czy Szlak Uniwersytetu Jagiellońskiego, zwiedzający mogli zobaczyć miejsca rzadziej odwiedzane, jak Kopiec Kościuszki, Kopiec Krakusa, byłe getto na krakowskim Podgórzu czy Nową Hutę.
A jeśli zwiedzanie Krakowa to nie wszystko, czego szukają turyści przyjeżdżający do Małopolski, w niewielkiej odległości znajdują się inne atrakcje, takie jak Ojcowski Park Narodowy, Kalwaria Zebrzydowska, Niepołomice. Nasi przewodnicy oprowadzają zarówno po Krakowie, jak i po Małopolsce. Są to przewodnicy licencjonowani, co gwarantuje rzetelną jakość usługi oraz pełen profesjonalizm.

Przez kilka lat działania biura Sowa miała przyjemność organizacji:

 • Wycieczek szkolnych - najchętniej wybierane są trasy standardowe, obejmujące znane wszystkim Polakom zabytki, jak Kościół Mariacki, Katedra Wawelska, Sukiennice, Brama Floriańska.
 • Wycieczek pracowniczych - grupy pracownicze wielokrotnie życzą sobie niestandardowych tras, a także nocnego zwiedzania Krakowa.
 • Pielgrzymek - tutaj program realizowany jest szlakiem krakowskich świętych, trasą Jana Pawła II. Ponadto program poszerzony jest zwykle o Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską.
 • Turyści indywidualni - pomysłów jest wiele. Ze względu na dużą mobilność małej grupy, możliwe jest zwiedzenie w tym samym czasie znacznie więcej, niż w przypadku większych grup.
Poza opisanymi powyżej trasami, realizujemy wycieczki po Krakowie Zszyte na miarę. Nasi przewodnicy mówią w językach: rosyjskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewodnickiej, Sowa.


Słowa kluczowe: licencjonowani przewodnicy, zwiedzanie krakowa, wycieczki kraków, przewodnicy kraków, ojców

Kategorie: Turystyka » Wycieczki
Turystyka » Zabytki
Regionalne » Kraków

Informacje dodatkowe :

 • Nazwa firmy: Przewodnicy 'Sowa'
 • Adres firmy: Os. Ogrodowe 18/23
 • Kod: 31-916
 • Miasto: Kraków
 • Województwo: Małopolskie
 • Telefon: 885 616 358
 • Godziny pracy: Pn. - Sb.: 8 - 18

Lokalizacja:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kajaki.swornegacie.biz Spływy kajakami Pomorze »

Kajaki.swornegacie.biz Spływy kajakami Pomorze
Data dodania: 25 03 2014
Godz.: 18:27
ID: 2377
Wyświetleń: 579

szczegóły wpisu »

Już dziś zapraszamy do odkrycia Pomorza za pomocą najlepszej jakości kajaków. Wszystkie nasze kajaki zapewniają komfort, ładowność dzięki której mogą Państwo zaplanować kilkudniowy spływ a także zwrotność. Gwarantujemy, że oferowane przez nas kajaki zapewniają pełne bez ...

Horyzonty.net.pl niezbędne informacje dla podróżnych »

Horyzonty.net.pl niezbędne informacje dla podróżnych
Data dodania: 25 02 2015
Godz.: 16:51
ID: 4748
Wyświetleń: 693

szczegóły wpisu »

W dzisiejszych czasach odległość nie jest już przeszkodą nie do pokonania. Jesteśmy zdolni szybko dolecieć do egzotycznych krajów. To przez podróże w egzotyczne miejsca odkrywamy nowe cywilizacje, zwyczaje i dialekty. Gdy będziemy już podróżować, na pewno poznamy kogoś, ...

DreamTours.pl »

DreamTours.pl
Data dodania: 20 05 2016
Godz.: 18:56
ID: 8099
Wyświetleń: 1136

szczegóły wpisu »

Oferujemy Państwu oferty wakacyjne polskich i niemieckich organizatorów turystycznych. Na Dreamtours.pl można łatwo i szybko porównać ceny wycieczek organizatorów polskich i niemieckich do danego hotelu - oferty z przelotem, z dojazdem własnym jak i same czarterowe bile ...