Planz.pl projekty domów

Planz.pl projekty domów
Data dodania: 27 06 2014
Tytuł: Planz.pl projekty domów
URL: planz.pl
ID: 3522
Wyświetleń: 376
Aktualizacja: 27 06 2014
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 2.9/10 (18 głosów)

Szczegóły strony planz.pl:

Planz to portal z gotowymi projektami domów, które podzielone są na kategorię według specyfikacji technicznej oraz funkcjonalności. Na przykład gotowe projekty domów letniskowych mają własną kategorię, w której zostały wyselekcjonowane jedynie budynki najlepiej nadające się do budowy na działce. Takich przykładów można mnożyć, gdyż wszystkich projektów znajduje się ponad 6 tysięcy.

Planz to nie jedyny portal, który oferuje projekty domów, dlaczego więc warto korzystać akurat z niego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ skupia on największą liczbę projektów domów w sieci, dzięki połączeniu oferty wielu najlepszych pracowni architektonicznych. Dzięki temu odwiedzając portal Planz dostajemy możliwość przeglądania konkurencyjnych ofert w jednymi miejscu. Przekłada się to na znacząco łatwiejsze porównywanie oferty oraz zróżnicowanie projektów.

Kupując gotowy projekt domu dostajesz sprawdzone rozwiązanie, które zostało wykonane od strony praktycznej. Gotowe projekty domów są nieustanie budowane, a z każdym zakończeniem budowy dostajesz gwarancję, że wykonanie według założeń projektu jest słuszne i nie zawiera błędów.

Następnymi aspektami, które działają na plus gotowym projektom domów jest szybki czas odbioru oraz mały koszt. Szczególnie, gdy porównamy zakup gotowego projektu z nawiązaniem współpracy w zakresie projektowanie (z architektem).

Komu najlepiej polecić projekty domów Planz? Osobą, które poszukują pewności w projektach, wysokiej jakości oraz niewielkiej ceny. Wszystkie plusy gotowych projektów sprawiają, że stają się one czołowym produktem w branży architektonicznej. Dzieje się tak, ponieważ, większość z klientów poszukuje podobnych rozwiązań - nie dla każdego dom musi być unikalnym dziełem sztuki architektonicznej.


Słowa kluczowe: gotowe projekty domów, gotowe, domów, dom, projekt domu, projekty, projekty domów, projektowanie domów

Kategorie: Budownictwo » Projekty domów
Budownictwo » Architektura
Dom i Ogród » Architektura

Informacje dodatkowe :

  • Nazwa firmy: Planz
  • Miasto: Warszawa
  • Województwo: Mazowieckie
  • YouTube:YouTube
  • Facebook:Facebook

Lokalizacja:

Komentarze:

Arkadiusz » (raport)
Projekty domów czyli Planz są dobrym rozwiązaniem jeśli poszukujemy budynku o dość prostej budowie. Ja kupiłem tam projekt domu jednorodzinnego i jestem zadowolony, szybka dostawa plus tablet gratis :).

Data dodania: 11 08 2014

Julia » (raport)
Szybka dostawa projektu oraz dobrze dobrane promocje to moim zdaniem sprawia, że Planz jest liderem wśród tego typu portali.

Data dodania: 16 10 2014

Komik » (raport)
Bardzo dobry portal, projekt dostałem na następny dzień, bezpłatna przesyłka i jeszcze tablet dali gratis. Wybór projektów gotowych jest bardzo szeroki i mają mega opcje do wyboru.

Data dodania: 29 09 2016


Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gotowe projekty domów jednorodzinnych »

Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Data dodania: 15 03 2013
Godz.: 08:25
ID: 900
Wyświetleń: 1337

szczegóły wpisu »

Projektowanie domów jednorodzinnych stało się jednym z głównych celów wyznaczonych sobie przez firmę projektową przedstawiającą swoje realizacje na stronie internetowej Extradom. Choć wykonanie projektu wprost na zamówienie wydaje się sytuacją najbardziej dopasowującą p ...

Projekty domów »

Projekty domów
Data dodania: 26 08 2013
Godz.: 14:45
ID: 1649
Wyświetleń: 1435

szczegóły wpisu »

Pracownia architektoniczna Dobre Domy pracuje ponad 20 specjalistów. Ich specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Kilkaset domów zaprojektowanych przez Dobre Domy charakteryzuje się różnorodnymi wymiarami, stylami oraz zużyciem energii. Każdy zakupiony plan obej ...

TLS Developer domy Szczecin »

TLS Developer domy Szczecin
Data dodania: 08 07 2015
Godz.: 21:00
ID: 5899
Wyświetleń: 327

szczegóły wpisu »

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ciekawą ofertę firmy TLS Developer. Nasza działalność to połączenie firmy budowlanej z biurem projektowym, dzięki temu świadczymy Państwu wszechstronne usługi. Proponujemy Państwu zaprojektowanie oraz budowę domu dostosowaneg ...