Chem-Protect chemia cynkownicza - topniki

Chem-Protect chemia cynkownicza - topniki
Data dodania: 03 02 2014
Tytuł: Chem-Protect chemia cynkownicza - t
URL: chem-protect.pl
ID: 2186
Wyświetleń: 832
Aktualizacja: 03 02 2014
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 3.9/10 (34 głosów)

Szczegóły strony chem-protect.pl:

Chem-Protect jest dostawcą chemii dla przemysłu cynkowania ogniowego. Cynkowanie ogniowe jest współcześnie bardzo szeroko wykorzystywanym procesem w celach ochrony konstrukcji stalowych przed korozją.
W naszej ofercie zostały uwzględnione wszelkie produkty chemiczne niezbędne do prowadzenia skutecznego i bezpiecznego cynkowania ogniowego. Są to m. in. inhibitory, odtłuszczacze, środki do trawienia, dodatki stopowe, środki do pasywacji oraz przede wszystkim topniki.
Jednym z najczęściej wykorzystywanych środków chemicznych do topnikowania jest chlorek cynku (ZnCl2), który sprzedawany jest z dodatkami upłynniającymi, oraz posiada następujące właściwości:

 • higroskopijny
 • dobrze rozpuszczalny w wodzie
 • środek żrący, wymagający używania okularów i odzieży ochronnej.
Powłoki cynkowe otrzymywane dzięki wykorzystaniu oferowanych przez nas produktów zapewniają długotrwałą oraz bezpieczną eksploatację ocynkowanych elementów.
Powłoki chroniące przed korozją otrzymywane podczas cynkowania ogniowego są szeroko stosowane (budownictwo, przemysł, rolnictwo) oraz znacząco obniżają koszty eksploatacji konstrukcji stalowych, albowiem zapobiegają częstym wymianom lub renowacjom zużytych elementów. Co więcej nowoczesne standardy zapewniają wysoką estetykę powłoki cynkowej oraz ochronę środowiska przed powstającymi podczas cynkowania odpadami i zanieczyszczeniami (Cynk jest naturalnym pierwiastkiem nieszkodliwym dla środowiska).
Długoletnie doświadczenie firmy Chem-Protect w branży cynkowniczej pozwoliło dobrać oraz opracować technologie oraz produkty o wielu uniwersalnych zastosowaniach oraz o najwyższych standardach ekonomicznych oraz ekologicznych.
Chem-Protect myśli o przyszłości i pomaga modernizować instalacje do cynkowania z zachowaniem nowoczesnych standardów.
Jesteśmy gotowi aby odpowiedzieć na każde państwa pytanie w sprawie cynkowania ogniowego, które można nam zadać poprzez formularz kontaktowy.


Słowa kluczowe: metale, obróbka chemiczna, cynkowanie ogniowe, doradztwo, dostawy, trawienie, stal, produkty chemiczne, dodatki stopowe, topnikowanie, topniki, chlorek cynku, technologie, odtłuszczanie, inhibitory, powłoki cynkowe, pasywacja

Kategorie: Regionalne » Kraków
Firma » Przemysł
Firma » Handel

Informacje dodatkowe :

 • Nazwa firmy: Chem-Protect
 • Adres firmy: Forteczna 5
 • Kod pocztowy: 32-086
 • Miasto: Węgrzce
 • Województwo: Małopolskie
 • Telefon: 12 413 89 95
 • Fax: 12 413 89 96
 • E-Mail: office@chem-protect.com.pl
 • Skype: https://www.facebook.com/pages/Chem-Protect/178802665602276
 • Godziny pracy: Pn. - Pt.: 8 - 16
 • YouTube:YouTube

Lokalizacja:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Verdi.pl wesela »

Verdi.pl wesela
Data dodania: 07 10 2014
Godz.: 13:48
ID: 3999
Wyświetleń: 456

szczegóły wpisu »

Malowniczo położony dom weselny Verdi to doskonałe miejsce na wyśnione wesele. Tworzymy imprezy ślubne tak żeby przyszli małżonkowie nie musieli o nic się martwić. Na stronie naszego Domu Weselnego verdi.pl zamieściliśmy charakterystykę naszej działalności z wyszczególn ...

Otoczaki.pl hurtownia otoczaków »

Otoczaki.pl hurtownia otoczaków
Data dodania: 21 08 2015
Godz.: 10:31
ID: 6285
Wyświetleń: 385

szczegóły wpisu »

Piękne, opływowe kamienie zwane otoczaki tworzą niezwyczajną dekorację wszystkich ogrodów. Są to bajeczne kamienie, które fantastycznie nadają się na ścieżki ogrodowe bądź oczka wodne, jako że ich opływowy kształt nie tylko sprawdza się konstrukcyjnie ale i dekoracyjnie ...

Mts-serwis »

Mts-serwis
Data dodania: 28 09 2015
Godz.: 00:01
ID: 6544
Wyświetleń: 571

szczegóły wpisu »

Bezpieczna jazda autem jest tylko i jedynie możliwa dzięki porządnym oponom. Firma mts-serwis z Bielska-Białej oferuje świetne opony bielsko w najlepszych cenach i od najlepszych producentów. Wulkanizacja bielsko gwarantuje zamianę starych opon na nowe, w naszej siedzib ...