Aparatowo.pl fotografia ślubna

Aparatowo.pl fotografia ślubna
Data dodania: 10 07 2019
Tytuł: Aparatowo.pl fotografia ślubna
URL: aparatowo.pl
ID: 12752
Wyświetleń: 61
Aktualizacja: 10 07 2019
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 2.5/10 (4 głosów)

Szczegóły strony https://aparatowo.pl:

Jesteśmy fotografami ślubnymi w Nowym Mieście Lubawskim, którzy kochają fotografować ślubno-weselne emocje. Jesteśmy małżeństwem i doskonale wiemy, jakie emocje wiążą się ze ślubem i weselem. Co więcej! Przeżywamy każdy kolejny ślub jak własny - może dlatego staramy się pomagać kolejnym Parom Młodym.

Fotografujemy śluby i wesela.
Zajmujemy się fotografią rodzinną i biznesową, przygotowujemy dokumentacje wydarzeń i fotografujemy wnętrza. Ale to właśnie fotografia na ślubie i weselu jest naszym ulubionym tematem. Może ze względu emocje, jakie przeżywają Pary Młode w trakcie ślubu i wesela? Uwielbiamy obserwować, jak Młodzi są w siebie zapatrzeni i jak zapominają o wszystkim dookoła. Uwielbiamy, gdy odkrywają to potem na zdjęciach i są tym pozytywnie zaskoczeni.

Fotografie ślubne? Podchodzimy do tematu bardzo poważnie. Przygotowujemy się do ślubów technicznie i merytorycznie. Sprawdzamy nie tylko nasze aparaty, ale także karty, lampy błyskowe i baterie przed każdą kolejną imprezą. Przygotowując się merytorycznie, sprawdzamy dokładne adresy sal weselnych i kościołów, uwzględniając objazdy i trasy alternatywne, biorąc też pod uwagę czasy przejazdów.

Nic nas nie zaskoczy :)

No i notatki na temat upodobań naszych Par Młodych... Spisujemy je w czasie podpisywania umów i sprawdzamy przed ślubem. Dzięki temu robimy zdjęcia o jakich Pary Młode marzą!

Korzystanie z legalnego oprogramowania, wspieramy programami antywirusowymi i procedurami bezpieczeństwa - dbamy o dane nie tylko zgodnie z RODO, ale także zapobiegamy utracie danych.

Wiemy jak ważne są Wasze zdjęcia, dlatego mamy kopie zapasowe wszystkich zdjęć jakie robimy na ślubach. Robimy je na różnych etapach na zlecenia, czasami już w trakcie trwania imprezy.


Słowa kluczowe: fotograf na ślub i wesele, fotografia na ślubie i weselu, fotograf ślubny gdynia, fotograf ślubny nowe miasto lubawskie, fotograf ślubny iława, fotografia ślubna

Kategorie: Firma » Fotografia ślubna

Informacje dodatkowe :

  • Nazwa firmy: Aparatowo.pl
  • Adres firmy: Wyspiańskiego 44
  • Kod: 13-300
  • Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
  • Województwo: Warmińsko-mazurskie

Lokalizacja:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Marcinkwiek.pl »

Marcinkwiek.pl
Data dodania: 29 04 2014
Godz.: 17:58
ID: 2580
Wyświetleń: 427

szczegóły wpisu »

Propozycja przedsiębiorstwa RevoArt jest interesująca dla ludzi szukających odpowiedniego fotografa na uroczystość firmową lub na ślub i wesele. Wieloletnia rutyna w sektorze oraz kooperacja z agencjami i studiami fotograficznymi umożliwiła ugruntowanie wiedzy na temat ...

Kartywspomnien.pl »

Kartywspomnien.pl
Data dodania: 09 07 2014
Godz.: 19:41
ID: 3578
Wyświetleń: 311

szczegóły wpisu »

Prezentowana tutaj oferta niewątpliwie będzie godna uwagi dla każdego, kogo tylko interesuje akurat profesjonalna fotografia ślubna. Należy ona do fotografa który zajmuje się takimi właśnie uroczystościami już od dość dawna, zatem przygotowywane przez niego zdjęcia w st ...

Foto Bannach »

Foto Bannach
Data dodania: 29 03 2016
Godz.: 20:55
ID: 7753
Wyświetleń: 210

szczegóły wpisu »

Dzięki zdjęciom możemy trwale zapisać najpiękniejsze chwile naszego życia. Foto Studio Bannach w Elblągu już od prawie 50 lat trudni się fotografowaniem swoich Klientów. Jej pracownicy wykonają dla Państwa zdjęcia do dokumentów, uwiecznią uroczystość jak i wykonają sesj ...