Ahoy.career Czesi i Słowaci dla twojej firmy

Ahoy.career Czesi i Słowaci dla twojej firmy
Data dodania: 23 04 2020
Tytuł: Ahoy.career Czesi i Słowaci dla two
URL: ahoy.career
ID: 13505
Wyświetleń: 443
Aktualizacja: 23 04 2020
Wyróżnij wpis
Link nie działa/spam ? | Skontaktuj się z właścicielem

Ocena: 1.4/10 (13 głosów)

Szczegóły strony https://ahoy.career:

Ahoy! Jesteśmy międzynarodową firmą z branży human resources. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla firm, które posiadając siedzibę w Polsce, kierują swoje działania na rynek Czeski i Słowacki. Success fee - rozliczamy się za efekty, co oznacza, że otrzymujemy wynagrodzenie nie za poszukiwania, ilość dostarczonych CV, ani ilość kandydatów jaka wzięła udział w rozmowie, ale dopiero za zatrudnienie dostarczonego przez nas kandydata.

Rozumienie potrzeb - od podszewki znamy i rozumiemy społeczność Czeską i Słowacką oraz ich nastawienie do Polski i pracy w Polsce co sprawia, że wiemy jakie mają obawy i potrzeby oraz jak im sprostać.

Opieka - zapewniamy naszym kandydatom opiekę i poczucie bezpieczeństwa - kontaktujemy się z nimi w ich języku oraz wspieramy nie tylko w trakcie procesu rekrutacji, ale także podczas pierwszych miesięcy w Polsce.

Od początku do końca - docieramy do kandydatów bezpośrednio i od początku do końca uczestniczymy w procesie rekrutacji pośrednicząc między kandydatem a firmą.  

Współpraca i networking - współpracujemy z Uczelniami Wyższymi oraz wieloma osobami z różnych branży w Czechach i na Słowacji.  Także lokalnie - skutecznie docieramy do Czechów.  

Posiadamy własne darmowe narzędzie do tworzenia życiorysów, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej bazy kandydatów.   


Słowa kluczowe: język słowacki, język czeski, rynek czeski, agencja pracy warszawa, rynek słowacki

Kategorie: Biznes i Ekonomia » Agencje pracy

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Werker.pl oferty pracy »

Werker.pl oferty pracy
Data dodania: 01 06 2018
Godz.: 09:03
ID: 11992
Wyświetleń: 584

szczegóły wpisu »

Sprawdź już dzisiaj co powoduje, że warto poprzyglądać się z bliska temu co możemy zaoferować jako pośrednik w zatrudnieniu. Do zaoferowania mamy profesjonalne doradztwo personalne, które będzie mogło w sposób idealny korespondować z wymaganiami oraz propozycjami dla os ...

Link2europe.pl - agencja pracy »

Link2europe.pl - agencja pracy
Data dodania: 02 06 2021
Godz.: 13:58
ID: 14434
Wyświetleń: 279

szczegóły wpisu »

Marzysz o tym, aby przeprowadzić się do Belgii i tam pracować? Pokochałeś ten kraj i tam widzisz swoją przyszłość? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci znaleźć naprawdę dobrą pracę, gdzie będziesz szanowany i doceniany. Link2Europe to agencja pracy z 12-letnim doświadczen ...

Oferty pracy - jobimi.com »

Oferty pracy - jobimi.com
Data dodania: 02 11 2021
Godz.: 09:01
ID: 14760
Wyświetleń: 251

szczegóły wpisu »

Na stronie internetowej jobimi.com codziennie możesz przeglądać mnóstwo ofert pracy w kraju i za granicą. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia w Warszawie, Wrocławiu albo może w Białymstoku, to zamieszczane przez nas ogłoszenia na pewno przykują Twoją uwagę. Wejdź teraz, wyb ...